Dechovka Jižní Čechy

Na úvod > Novinky > Jižani vstupují do dechovkového světa ve velkém stylu

Jižani vstupují do dechovkového světa ve velkém stylu

Ještě jí nejsou ani dva Miami Dolphins Jerseys roky a už slaví velké úspěchy. Jihočeská dechová kapela Jižani vyhrála 1. září celostátní finále mistrovství ČR dechových hudeb 2012 Zlatá křídlovka a opět tak ukázala, že už nyní patří mezi Ji?ani nejlepší dechové orchestry z Čech a Moravy. Jako Brownfields absolutní vítěz národního finále jubilejního 20. ročníku získala titul Mistr republiky dechových hudeb.

„Do soutěže jsme Third-Party se přihlásili, abychom vzdali hold české a cheap MLB jerseys moravské dechovce cheap MLB jerseys a ukázali, že tento lidový žánr má lidem stále co říct. Získání titulu Mistr republiky dechových hudeb je pro nás nejen obrovským úspěchem, ale současně i motivací do další práce,“ říká kapelník a umělecký vedoucí Jižanů Miroslav Dvořák. Dodejme, Sports že 今日もパワフルにコアトレとビルドマッスルHMBにはまっています! Jižani vydali za dobu své krátké existence již dvě hudební CD. Druhé, s názvem Cikánka vnadná s podtitulem Tou píseckou branou, Maria, má dobrá matko a další hudební trumfy z jižních Čech i Moravy, slaví křest 3. září, v den kapelníkových 50. narozenin.

Zlatá křídlovka patří v ČR mezi nejstarší a nejvýznamnější události v oblasti dechové hudby. Malé dechové orchestry wholesale mlb jerseys v Nhan ní soutěží o titul Mistra republiky dechových hudeb. Vítěz má navíc zaručenou pozvánku na pět hudebních festivalů a natočení zvukové nahrávky. Jubilejní 20. ročník pořádaly z pověření a za finanční podpory Ministerstva kultury ČR NIPOS-ARTAMA Praha, Sdružení dechových wholesale NFL jerseys orchestrů ČR, Dům kultury Hodonín, Umělecká agentura BRIVA, Výstaviště České Budějovice a Asociace trumpetistů České republiky.

 
Nové CD

Nové CD Jižani

.
Nové CD je možné zakoupit na koncertech kapely nebo objednat na dobírku na adrese: jizani@jizani.cz
.

Cena 190,- Kč

.
1) Už mně koně vyvádějí
.
2) Slyš, cizí ruka
.
3) Věrný koníček
.
4) Ptáček na větvi
.
5) Sladký polibek
.
6) Hřívy ať jim vlají
.
7) Na moravské Dyji
.
8) Láska bláznivá
.
9) Ať nám koně jdou
.
10) Hájenko, hájenko
.
11) Korouhvička
.
12) O koních
.

Ostatní CD

Rozhlasový pořad

Televizní pořad

Jižani vánoční koncert (sestřih)