Dechovka Jižní Čechy

Na úvod > Ohlasy posluchačů

Ohlasy posluchačů

Jménem Jižanů děkuji všem příznivcům a posluchačům za milá slova chvály. Je to pro nás velká čest a radost, že se těšíte na naše koncerty. Moc rádi pro Vás hrajeme a zpíváme od srdce.

Kapelník Miroslav Dvořák.

 • Dobrý den,
  děkujeme ještě jednou všem Jižanům! Program se velmi líbil a těšíme se na brzkou shledanou!

  S pozdravem
  Michaela Trtíková
  Vepříkov

 • Milí přátelé,
  dovolte, abychom Vám poděkovali za Vaše nádherné vystoupení na Slavnostech města Kamenice nad Lipou. Všem návštěvníkům jste připravili velmi příjemné chvíle s krásnou muzikou. Mějte hezké dny a ať se Vám daří.
  Jiří Soukup
  Hl. pořadatel
 • „Viděl jsem Jižany na přehlídce dechovek v červnu ve Tvrdonicích. Byli úžasní, super a chci věřit tomu, že se mi opět někdy podaří vidět tuto úžasnou kapelu na živo někde blízko na jižní Moravě.
  Mám Jižany i pana kapelníka Miroslava Dvořáka moc rád jako muzikanta. Bohužel jsem neměl možnost s ním promluvit, ale věřím že to je velmi hodný a milý člověk s velkým srdcem. Je to člověk na správném místě.“ Jarda z Otnic
 • DOBRÝ DEN,
  DNES V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH BYLO VAŠE VYSTOUPENÍ NÁDHERNÉ. VÁŠ NOVÝ SOLISTA A BAVIČ SUPER A MOC KRÁSNĚ ZPÍVAL. NEJKRÁSNĚJŠÍ OČI PISEŇ V JEHO PODÁNÍ MNE DOJALO.
  TĚŠIM SE AŽ ZASE POJEDEM NA VAŠE VYSTOUPENÍ. AKORÁD NÁM CHYBĚLA VAŠE SKVĚLÁ ZPĚVAČKA. PŘEJI MNOHO KRASNÝCH PISNÍ. KONEČNÁ TÁBOR
 • Muzikanti z jižních Čech,
  jsem moc ráda, že jste mě ( i sebe) ve Štokách u Jihlavy a v Myslkovicích opět přesvědčili, že stojí za to vydržet a dál hrát a zpívat, že těšit jiným srdce je Váš úděl i Vaše poslání. Těším se na brzké setkání, Vaše písničky mi už moc chybí. Jitka
 • Vážený pane kapelníku Dvořáku, milí Jižani,
  Vaše písničky ladí a hladí po duši. Je poznat, že hrajete s radostí a dáváte do muziky celé své srdce. Dokud budete hrát i pro své potěšení, budou vás lidi milovat.
  Dovolte mi, abych vám všem poděkovala a přijměte ode mne pár mých dílek. Píšu pro radost a moje knížky nejsou na prodej. Obdarovávám jimi svoje přátele a známé. Jsou to střípky z mého života, pocity, prožitky, myšlenky. Snad někomu z vás udělají radost a zpřijemní chvilky oddechu.
  Přeji vám do dalších let spoustu spokojených posluchačů, hodně nápadů a hlavně celé kapele zdraví a pohodu na koncertech i v soukromém životě.
  Marie Fujanová, Horní Bříza
 • Naši milí kamarádi,
  moc vám děkujeme za nádherné vystoupení v Chlumu u Třebíče. Byli jste SKVĚLI, jako pokaždé. Mějte se moc hezky. Hodně zdraví a dobré muziky.
  Lída a Honzík
 • Vy „mí“ Jihočeši,
  Vaše písničky mi nějak moc přirostly k srdci… a už se mi po Vašich nástrojích stýská. Zažila jsem s Vámi milé chvíle na adventním koncertě v Jemnici. Bylo příjemné zaslechnout spokojené a pochvalné útržky hovorů v kuloárech, v první řadě sedadel i na chodníku. Také já jsem organizátorům potvrdila „správný“ výběr. Trochu se stydím, že ještě nemám Vaše nové cédéčko.
  Jitka
 • Milá kapelo Jižani.
  Děkujeme vám za krásně prožitý večer s vaší kapelou na hasičském bále ve Vepříkově dne 27.1.2017. Jsme vaši věrní posluchači, stále vás posloucháme a jezdíme za vámi na vaše vystoupení. Přejeme vám mnoho dalších krásných úspěchů a stále více a více nových věrných posluchačů.
  S pozdravem Jana a Mirek Plíhalovi z Oudoleně.
 • Dobrý den pane kapelníku, admirální řediteli. Mám cédéčko s názvem „O koních a taky o životě..“. Líbí se mi. Pěkný výběr písniček a samozřejmě skvělé umění muzikantů a zpěváků. Jako vždy. Zdravím Jižní Čechy, Jihočechy a hlavně Jižany.
 • Tolik krásných písniček, Jižani, máte a tolik jsem Vám jich již pochválila! Ovšem že by se střípek Vašeho repertoáru zalétl hlasem až přímo ke mně, toho bych se ani v největším přání nenadála. Moc děkuji „milému Holečkovi“, který byl na Hluboké plné hvězd jenom pro mě. A i když „šáteček bílý“ symbolizuje loučení, věřím, že setkat se s Vámi pětkrát nestačí. Jitka
 • Moc pěkně a s temperamentem hrajete, Jižani!
  Opět jsem se o tom přesvědčila v Tučapech a v Soběslavi, kde um Vašich šikovných prstů, dobrá nálada a spousta úsměvů potěšily mé mladé srdce. Jitka
 • Jižani milí,
  gratuluji Vám ke krásnému 3.místu v rozhlasové soutěži s písničkou „Chtěl bych se Ti vzdát“. Je nádherná, její refrén si často broukám a dumám nad výstižnou pravdivostí těch slov. Pro mě je tou vítěznou právě tato,
  ta Vaše… Jitka
 • Vážený pane kapelníku,
  rád bych Vám pogratuloval k vítěznému 1. místu v soutěži 12x nej na TV Šlágr, kterou uváděl pan Kamil Barták minulou neděli. Vítězství máte opravdu zasloužené a moc Vám ho i Vaší kapele přejeme. Hrajete pěkné písničky a máte špičkové muzikanty a také výborné sympatické zpěváky i zpěvačky. Pan Jaromír Šnedorfr s panem Lubošem Jechem jsou pěvecká dvojice, která v současné době v Čechách asi nemá konkurenci. Jsem také muzikant a trochu i zpěvák, tak to snad mohu posoudit. Děvčata jsou také vynikající, ale u pánů se Vám opravdu povedlo najít vynikající dvojici. Jezdíme s manželkou na Vaši kapelu poměrně často a pokud mi to zdraví dovolí, tak se budeme snažit jezditi nadále. S Vaší kapelou si rádi zazpíváme a s panem Jechem i od srdce zasmějeme. Ještě jednou gratulujeme k vítězství a přejeme veselé Velikonoce !!!
  Vladimír a Božena Vyoralovi, České Budějovice
 • Dobrý den Jižani,
  připojujeme se k názoru manželů Plíhalových, že se nám líbí vaše písničky a hlavně vaše vystoupení, kde pan Jech baví publikum. Byli jsme také v Lubné a bylo to moc hezké. Zatancovali jsme si, zazpívali a také se hodně nasmáli. Jste báječná kapela! Zdravíme muzikanty, zpěváky i pana Jecha za jeho příjemné průvodní slovo a veselé vtipy.
  S pozdravem Kalivodovi
 • Vážená kapelo Jižani,
  rádi vás posloucháme a jezdíme na vaše koncerty .Prosíme o zaslání na dobírku vaše nové CD Cestička k Mayrovce už se moc těšíme s manželem až si s vámi zase zazpíváme .Máme vás moc rádi a těšíme se na vaše další vystoupení.V létě jsme byly na vašem vystoupení v Lubné to byl nádherný zážitek těšíme se na další.
  S pozdravem manželé Plíhalovi
 • Vážení „Jižani“
  především přijměte od nás přání pevného zdraví, elánu a mnoho spokojených posluchačů nejen do roku 2016, ale ještě do řady dalších let. Chtěla bych vaší kapele poděkovat za milé pohlazení po duši všem našim členkám, které jsme navštívily předvánoční koncert v Síni Otakara Jeremiáše začátkem prosince 2015. Odcházely jsme spokojené a plné dozvuků pěkných písniček v podání interpretů a také samozřejmě muzikantů. Osobní poděkování patří panu ing. Dvořákovi také za jeho přístup i k naší organizaci a za každoroční finanční příspěvek pro naše členky – onkologické pacientky.
  S upřímným poděkováním za
  Sdružení onkologických pacientů ARCUS-Život České Budějovice Edith Šrámková – předsedkyně sdružení.
 • Večer plný radosti
  V pátek 27. listopadu jsme se s manželem zúčastnili na pozvání odborů MOTORU JIKOV oslav pátého výročí založení dechové kapely Jižani, kterou vede generální ředitel MOTORU JIKOV Miroslav Dvořák. K oslavě si Jižani pozvali i kapelu Mistříňanka z Moravy. Navzájem se kapely střídaly a hudebníci komentovali jednotlivé písničky a nechyběl ani humor. V kapelách byli vynikající zpěváci a potlesk a ovace nebraly konce. V sále KD Metropol v Českých Budějovicích bylo plno a hlavně tam bylo dost mladých lidí. Je vidět, že dechovka se vrací mezi nás, což velmi kvitujeme.
  V závěru jsme měli možnost koupit si nahraná CD Jižanů a po celou dobu se program obou kapel natáčel na další CD. Budeme i nadále sledovat kapelu Jižani a zúčastňovat se jejích koncertů. Po třech a půl hodinách jsme se rozcházeli a v předsálí nebylo slyšet žádnou kritiku, jen to, že je každý účastník nadmíru spokojen.
  Do dalších let přejeme Jižanům hodně pohody a další nové písničky. Byli jsme velmi spokojeni s vystoupením obou kapel.
  Manželé Modravských, České Budějovice
 • Vážený pane generální řediteli Dvořáku,
  o vystoupení Jižanů (27.11.) na němž jsme byli spolu s Motoráky jsem kromě článku do Monitoru donesla text i do redakce Českobudějovického Deníku. Vyšel v pátek 4.12.2015.
  Ten minulý ve čtvrtek 10.12. se nám rovněž líbil. Důkazem byly dlouhotrvající ovace- potlesk. JIŽANÉ velmi dobře propagují Motor-Jikov. Jen tak dál. S pozdravem Mordavská
 • Milí Jižani,
  teprve můj narozeninový den mi připomněl, jakého úžasně milého dárku se mi dostalo první adventní neděli na nádvoří Sladovny v Písku. Ač bylo počasí ryze nezimní a publikum pouze komorní, já jsem zde s vámi prožila neopakovatelné chvíle. Děkuji, že jste „pro mě“ hezky zahráli „Do dětských snů“ ( to byla vaše první píseň, kterou jsem kdy slyšela), a dokonce i jednu moravskou koledu. Těším se, že ještě budu mít příležitost se s Vámi setkat a poslechnout si další oblíbené písničky ( např. „Chtěl bych se ti vzdát“ či „Lásko, moja lásko“), které znám z vašich cédéček. Jitka
 • Naši milí kamarádi,
  I za Honzíka vás všechny zdravím a moc děkuji za nádherný konert v Jindřichově Hradci. Byli jste SKVĚLI. Moc si vás všech vážím za to, že jste vůbec vystupovali, když nás tam bylo tak málo, že jste neřekli,pro tak málo lidí nestojí za to hrát, ale hráli jste a to je důležité,že si nás vážíte přesně tak, jako my vás. Přejeme vám hezké VANOCE, hodně zdraví, spoustu nádherných vystoupení a více diváků, než bylo v Hradci. Těšíme se s vámi zase někdy někde naviděnou. Honzík a Lída
 • Dobrý večer zdravíme Vás z krajského města Jihlavy,krásné Vysočiny,jsme věrné posluchačky Tv Šlágr denně Vás posloucháme a nádherné pořady s Vámi jsou vynikající, moc se nám všem líbí,je nás deset žen starobních důchodkyn a vdov,tak máme čas Vás denně poslouchat,nádherné písničky,co známe zpíváme s Vámi a co né ,jen posloucháme jsou to písničky našeho mládí,přejeme Vám všem milým lidem zpěvákům,zpěvačkám,muzikantům, jen a jen samé úspěchy a krásné písničky,co potěší naše srdíčka,jak v muzice ,zpívání i v rodince,krásný víkend plný lásky,štěstí,pohody a spokojenosti,přejí všem věrné posluchačky z Jihlavy,krásné Vysočiny.
 • Dobrý den pane Dvořáku, srdečně zdravím z Tábora a dovoluji kapele Jižani poděkovat za velice pěkné vystoupení v rámci akce „Slavnosti piva v Táboře“ dne 18.2. 2015. Bylo vidět, že vystupujete s radostí. Přeji Vám i celé kapele hodně příznivců a budeme se těšit někdy příště ………
 • Zdravím , přeji celé vaší kapele další krásné písničky, jste super, ale písnička “ Kristýna “ v podání vašich zpěváků, ta je tak úžasně zazpívaná, že mi jdou slzy do očí, pokaždé si jí s vámi zazpívám. Přeji vám mnoho dalších úspěchů. Šťastné svátky a v novém roce hlavně zdraví a pohodu vám všem přeje vaše posluchačka, Květa Szmeková.
 • Dobrý den, také já chci poděkovat za hezký koncert vaší kapely v sobotu v Hlinsku. My jsme byli s manželem na vaší kapele poprvé a také nám jste se moc líbili. Máte hezké písničky a rádi jsme si s vámi některé zazpívali. Já si dovolím nesouhlasit s paní Medunovou, že jste měli velké pauzy. Vím, že je to věc názoru, ale my si myslíme, že to bylo vyvážené a rádi jsme se zasmáli vtipům, které tam pan zpěvák povídal. Až budete zase někde blízko, rádi přijedeme na vaše vystoupení. Příští rok 5. července budeme v Lubné určitě. Mějte se hezky, jedště jednou děkujeme a přeje hodně vděčných posluchačů. Jiřina a Jindřich Dočekalovi.
 • Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za krásný zážitek z hudby a zpěvu na koncertě v sobotu u nás v Hlinsku. Slyšeli jsme Vaši kapelu už vloni ve Svitavách a tak, když jsme zjistili, že budete vystupovat u nás, měli jsme z toho radost. Opravdu se nám to moc líbilo. Vím, že je to věc názoru, píšu pouze za sebe a manžela, ale myslíme si, že mluveného slova bylo zbytečně moc a koncert se tak protahoval. Méně je někdy více. Manžel také hraje v dechové kapele a tak vím, že muzikanti si potřebují mezi jednotlivými skladbami odpočinout, ale tady ty pauzy byly opravdu dlouhé.
  Přeji Vám hodně posluchačů na Vašich vystoupeních, hodně pevného zdraví a vše dobré. Věra Medunová.
 • Vážení dnes jsem dostala vaše CD moc se mě líbí hned jsem si ho přehrála a zpívám si s vámi. Jsme s manželem vaši fandové a jezdíme na vaše vystoupení. Ještě jednou děkuji za opravdu rychlé vyřízení mé objednávky. Zdraví vás Plíhalová Jana s manželem.
 • Vystoupeni v Trhovych Svinech a dnes na Vystavisti v Ceskych Budejovicich bylo uzasne, moc jsme si to uzili, i kdyz na obou mistech vubec nepralo pocasi. Dnes pokrtene CD je balzam na dusi, moc se povedlo. Tesime se na dalsi setkani s obema skvelymi kapelami, kterymi Mistrinanka a Jizani jsou. MUDr.Michek
 • Dobry den, máte pěkné písničky. Chtěla bych vám popřát co nejvíc posluchačů. Hanka Sivoková
 • Milí Jižani, vaše vystoupení v Chodově na Domažlicku nemělo chybu. Byli jste super. Děkuji za krásný páteční večer. Iva Řezníčková
 • Děkuji za pěkné nedělní odpoledne v Ratíškovicích. Posílám pár foteček do Vaší fotogalerie, doufám, že se někdy zase uvidíme v Ratíškovicích. Pěkný den Koplíková
 • Naši milí přátelé, ještě jsme plní dojmú z vašeho Vánočního koncertu v Jindřichově Hardci.
  Bylo to úžasné. Program nádherný, moderování pana Jecha skvěle Vánoční. No prostě nemělo to chybu – i slzička ukápla. Jste SKVĚLI.
  Moc vám děkujeme, přejeme hezké Vánoce a do nového roku hlavně zdravíčko, stálou muzikantskou pohodu, ať vám to stále tak krásně hraje.
  Zdravíme vás z Vysočiny Honzík a Lída
 • Dobrý deň. Vážení -Jižani-. Dnes som mal možnosť pozerať v TV Šláger vašu dychovku. Dovoľte, aby som vám vzdal i keď symbolicky na diaľku, moju poklonu. Kapela sa mi veľmi páčila. Príjemné, neživelné, dobré aranžmán, dobrý spev, dobre nahraté. Nebudem to ďalej rozoberať. Určite o svojich kvalitách viete. Hudbe trocha rozumiem, keďže som bol doteraz aktívny hudobník. Pochádzam z mestečka Gbely, odkiaľ je i môj rodák Vlado Kumpan a niektorí členovia jeho kapely. Poniektorí so mnou hrávali. Prajem vám v budúcnosti veľa úspechov a veľa spokojných poslucháčov.
  S pozdravom váš fanúšik Jano Knotek
 • Vynikající jihočeská kapela s mnoha prvky skvělých moravských kapel. Vynikající obsazení muzikantů i zpěváků. Letos jsem vás viděl na festivalu v Dlouhé vsi, kde jste mě ohromili. Rád bych vás opět viděl 1. září na Živitelce, kde hrajete s Mistříňankou. Budu vám držet palce, aby jste zazářili i na Pálavském vinobraní v Mikulově.
  Ahoj Pavel Holeček, Sušice.
 • Pane kapelníku, poděkujte prosím muzikantům za váš výkon v neděli v Branišově. Jste úžasná kapela, hrajete krásné písničky a to, co jste předvedli včera bylo prostě úžasné. Nenechali jste se odradit ani tou velikou bouřkou. S manželem jsme se shodli na tom, že takovou kapelu jsme ještě nezažili. Tak pěkně hrát i bez mikrofonů by asi každá kapela nedokázala. Slyšeli jsme vás už na Živitelce a musíme jen chválit. Velkou pochvalu vyřiďte také zpěvákům jak nádherně a naplno zpívali na sále bez mikrofonů. Oni je ani nepotřebovali. I děti byly nadšené, jak s nimi na konci i tancovali. Máte v kapele veselé lidi a jsou to opravdu dobří muzikanti. Těšíme se na Vás a všechny Jižany zase letos na Živitelce. Děkujeme ještě jednou.
  Věra Málková
 • Milí Jižani, chtěl bych vám poděkovat za vaše krásné vystoupení u nás v Dobřínsku na Dechfestu. Bylo to opravdu na špičkové úrovni. Myslím, že jste museli sami cítit na ohlasu, že jste dokázali oslovit publikum i u nás na Moravě. Budeme se těšit opět na viděnou.
  Ať se vám daří. Pavel Jech
 • Milí Jižani,včerejší vánoční koncert byl moc pěkný. Hrajete krásně písničky a ten malý zpěváček Honzík byl moc šikovný. Moc se nám to líbilo. Panu kapelníkovi moc děkujeme za pěkný předvánoční zážitek. Karel a Jana Prchalovi
 • Naši milí přátelé,moc vás zdravíme z VYSOČINY. Dnešní vaše vystoupení v Pivovarské zahradě na HOBBY nemělo chybu. Myslím si, že nejenom my, ale všichni ostatní byli nad míru spokojeni. Ta zima nám až tak nevadila, neboť vaše písničky pěkně hřály a ještě teď hřejí u srdíčka. Z tanečku ani nohy nebolejí, neboť když je dobrá nálada, kterou dělají dobří přátelé, tak se dá tanči i na dlažebních kotkách. Moc vám děkujeme za pohodu a krásně prožitý den s vámi a těšíme se hodně brzy zase někde na viděnou. Přejeme vám hodně zdraví a další úspěchy, držíme pěsti. Lída a Honzík z VYSOČINY
 • Milí Jižani,co jste předvedli 28.9.2012 v Klatovech na náměstí, bylo něco úžasného. Dlouho jsem neviděl kapelu, která tak umí pobavit. Hrajete pěkné písničky, měl jsem vaše první CD, které je moc pěkné, včera jsem si koupil i to druhé a je asi ještě lepší. Moc jste se nám líbili. Dlouho tu nebyla kapela, co tak pěkně pobavila lidi, i když tu máme také dobré dechovky. Vy jste ale jiní – mladí a veselí. Je znát vaše radost ze hraní. Máte výborné zpěvačky a zpěváky. I to je pro kapelu důležitá věc. Zlatou křídlovku vám přeji z celého srdce a moc vám k ní gratuluji! Zasloužíte si jí. Líbil se nám i humor. Jak říkal ten vysoký zpěvák pan Jech, k lidové muzice patří i legrace a té jste nám do Klatov dovezli opravdu hodně. Obdivovali jsme, jak si to všechno pamatuje. Některé vtipy jsme sice znali, ale v jeho podání byl prostě nenapodobitelné. Mít dobrého a vtipného konferenciéra je pro kapelu velká výhoda. Takový člověk má cenu zlata. Jste ale výborní všichni. Panu kapelníkovi veliký dík za to co jste předvedli. Až budete někde poblíž, určitě si vás nenecháme ujít. Petr a Marie Prchalovi
 • Srdečně gratulujemek vítězství v soutěži o Zlatou křídlovku. Váš výkon byl naprosto profesionální, vynikající. Byl to pro nás velmi příjemný zážitek. Jste skvělí muzikanti. Obě Vaše CD jsou moc pěkné, dělají nám společnost při cestách autem a je to společnost více než příjemná. Přejeme Vám mnoho dalších úspěchů, ať Vám to pořád tak krásně hraje a zpívá. Kapelníkovi přejeme ke krásnému životnímu jubileu hodně zdraví, lásky, štěstí. MUDr. M.Michek Mgr.L.Plachá
 • Gratulujeme k vítězstvíve Zlaté křídlovce v Českých Budějovicích. Měli jste hezké nové písničky . Hráli jste pro obyčejné lidi a to se líbilo všem z našeho autobusu. Děkujeme a přejeme, aby vám dnes nepršelo. Škoda že nemůžeme na vás jít i dnes, ale 150 km je opravdu daleko. Přejem vám výhru z celého srdce! Karel a Anna Bláhovi
 • Zdravíme Jižani,gratulujeme k vítězství v Českém semifinále Zlaté křídlovky v Praze v sobotu 23.6.2012. Nemuseli jsme čekat na rozhodnutí poroty a dopředu nám bylo jasné, že zvítězíte. Hudba a hlavně zpěvy – nádhera. Přejeme hodně úspěchů ve finále na živitelce v ČB. Karel Novotný s Jiřinkou z Leštiny u Světlé. Karel Novotný
 • Dobrý den,dechovka Jižani je výborná, ale že jihočeské dechovky jsou utahané, to takzvaní znalci dechovky, jakou je paní Alena Vránová, tak o tomto žánru nemají ani ponětí.
  Hodně zdraví a dobré muziky celé kapele přeje Havlíček Josef z Klatov
 • Milí Jižani,za Muzikantský ples v Českých Budějovicích si zasloužíte pochvalu a uznání. Byli jste výborní !! Nádhera!! Po roce existence jste jak profíci! Přijdu na vaše vystoupení zas! Petr Vyčítal
 • Milí muzikanti,moc jste se nám líbili na Muzikantském plese v Českých Budějovicích. Hrajete moc pěkně, máte krásné písničky – konečně to není utahaná jihočeská dechovka, ale svižná mladá kapela a zahrajete i taneční. Těch mohlo být i víc. Pochvalu zaslouží i dámy a pánové od zpěvů. Také konferanciér byl výborný. Moc chválíme a chválit budeme i jinde! Doufáme, že se brzo zase někde potkáme!Alena Vránová
 • Dobrý den pane Dvořáku,moc děkuji za Vámi zaslané CD kapely Jižani. CD jsem si poslechla, je moc pěkné a 13 skladeb jsem společně s naším hudebním dramaturgem Jiřím Burdou zařadila do vysílání Dechovky na přání Českého rozhlasu Region. Iveta Chlumská
 • Vážený pane kapelníku Dvořáku,chtěla bych Vám poděkovat za pěkný koncert Jižanů v Holýšově. Bohužel jsem se po koncertu s Vámi nesešla, nechtěla jsem Vás rušit, když jste seděla celá kapela na sále. I přes malé problémy se začátkem vystoupení Vaše účinkování nadchlo posluchače, což těší i mne. Velký úspěch měl i Váš vypravěč. Přijměte prosím mé díky současně s fotografiemi z 9.2. a věřím, že se ještě někdy sejdeme. S pozdravem Věra Šlejmarová
 • Vážení, slyšela jsem o vás pouze z vyprávění od lidí, kteří už vás slyšeli hrát, že jste výborní. Ač jsem DECHOVKOVÝ ZÁVISLÁK, tak jsem vás slyšela pouze v PROFILU pana Voráče a není pochyb, že jste opravdu výborní a už se těším někdy s vámi na viděnou. Denně poslouchám zde na VYSOČINĚ rádio CB. Do PPR už pan Voráč začal zařazovat vaše nahrávky a je to super.Přeji vám hodně úspěchů, a ať vám to stále tak hezky hraje – Lída z Kaliště pod Javořicí – Jihlavsko Krafková Ludmila
 • Vážený pane kapelníku,chtěla bych Vám i celé kapele poděkovat za nádherný zážitek, který jsem si odvezla z vašeho vystoupení v Holýšově. Hráli jste moc pěkně, máte krásné písničky. Koupila jsem si vaše CD stejně jako moje kamarádka a jsme moc rády, že ho máme. Poslouchám ho od rána do večera. Škoda, že jich nemáte víc.Chtěla bych si koupit i vaše DVD ale to prý ještě nemáte. Je dobře, že jste takovou kapelu založil, budete mít určitě hodně úspěchů. Moc musím pochválit také průvodní slovo a hlavně vtipy pana zpěváka. Já jsem byla v Holýšově už hodněkrát, ale tak jako s vámi jsem se ještě nenasmála! Obdivovali jsme toho zpěváka, že si to vůbec pamatuje? Já i moje kamarádka jsme na koncertě brečely smíchy a ještě v autě domů jsme se smály.Bylo to úžasné !! Škoda že jste tak zdaleka. Přeju vám hodně zdraví a pozdravujte celou kapelu! Byli jste výborní! Hráli jste moc krásně !S pozdravem Alena Bartošová